والیبال مقابل وزارت ورزش نیست/ تا آخرین روز پیگیر سرمربی هستیم

مشاور امور اجرایی فدراسیون والیبال با اشاره به پایان دوران ریاست چهارساله داورزنی در این فدراسیون گفت: قوانین داخلی و بین‌المللی را به وزیر ورزش تقدیم کرده‌ایم و قطعا با در نظر گرفتن تمام جوانب در این مورد تصمیم گیری می‌کند. به گزارش سردبیر پرس، دوره ریاست چهارساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال ۲۹ آبان […]

مشاور امور اجرایی فدراسیون والیبال با اشاره به پایان دوران ریاست چهارساله داورزنی در این فدراسیون گفت: قوانین داخلی و بین‌المللی را به وزیر ورزش تقدیم کرده‌ایم و قطعا با در نظر گرفتن تمام جوانب در این مورد تصمیم گیری می‌کند.
به گزارش سردبیر پرس، دوره ریاست چهارساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال ۲۹ آبان به پایان می‌رسد. در این راستا قرار بود مجمع عمومی فوق‌العاده‌ برگزار و سرپرست فدراسیون انتخاب شود اما وزارت ورزش و جوانان با برگزاری این مجمع موافقت نکرد و اعلام شد این مجمع در زمان دیگری برگزار خواهد شد.
میلاد تقوی، مشاور امور اجرایی فدراسیون در این مورد به سردبیر پرس گفت: هفته گذشته جلسه‌ای بین آقای داورزنی، وزیر ورزش و معاونت قهرمانی وزارت ورزش برگزار و مقرر شد که برای تعیین تکلیف سرپرستی، مجمع فوق‌العاده برگزار شود. با توجه به اینکه پایان دوره آقای داورزنی ۲۹ آبان بود و بر اساس همان توافق شفاهی صورت‌گرفته، تاریخ  ۲۹ آبان را برای برگزاری مجمع پیشنهاد دادیم و اطلاع‌رسانی هم کردیم اما وزارت ورزش در این مورد نظر دیگری داشت.
او در ادامه افزود: به هیچ‌وجه منافع والیبال را در تقابل با وزارت وزش نمی‌بینیم. نظر وزارت و وزیر ورزش حتما برای ما با اهمیت است و نظرشان باید در مورد مجمع اخذ می‌شد که شد. بر اساس شرایط موجود تصمیم گرفتیم مجمع را به تاریخ دیگری موکول کنیم. وزیر ورزش ما فرد کارکشته و باتجربه‌ای است و قوانین بین‌المللی و داخلی را به خوبی می‌شناسد، مطمئنیم بهترین تصمیم برای فدراسیون گرفته خواهد شد.
او در مورد اینکه دوره ریاست داورزنی فردا تمام می‌شود و آیا قرار است فردا سرپرستی از طرف وزارت ورزش معرفی شود، گفت: این موضوع از حیطه تصمیم‌گیری ما خارج است و وزیر ورزش در موردش تصمیم‌گیری می‌کند. ما قوانین داخلی و بین‌المللی رابه آقای وزیر تقدیم کرده‌ایم و قطعا با در نظر گرفتن تمام جوانب در این مورد تصمیم گیری می‌کند.
تقوی در مورد اینکه در جلسه هیات رئیسه تاکید شده که باید در مورد سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری شود، به وضعیت بررسی این موضوع با توجه به پایان دوران ریاست داورزنی اشاره و بیان کرد: موظف به انجام خدمت تا آخرین روز هستیم. آقای داورزنی تا فردا رئیس فدراسیون است و بعد از آن هم به هر روش قانونی که باید، سرپرست مشخص می‌شود. اینکه برخی می‌گویند فلان کار یا تصمیم بماند تا تکلیف فدراسیون مشخص شود، تکلیف فدراسیون که روشن است و قرار نیست از یک ماه قبل در فدراسیون را ببندیم و کار را بخوابانیم چون ممکن است آقای داورزنی باشد یا نباشد.
او در این مورد افزود: تا روزی که هستیم موضوع سرمربی را پیگیری می‌کنیم. بعد از ۲۹ آبان هم وزارت ورزش هر تصمیمی بگیرد احترام می‌گذاریم. هرچند خیلی امیدوارم که قوانین بین‌المللی فدراسیون والیبال که با بسیاری از رشته‌ها متفاوت است، در تصمیمات مورد توجه قرار بگیرد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا