واژگونی خودروی سواری در اسفراین یک کشته بر جای گذاشت

سرهنگ سید سعید عزیزی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد واژگونی در داخل تونل محور اسفراین به بجنورد بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند. جانشین انتظامی اسفراین گفت: در بررسی به عمل آمده توسط مأموران […]

سرهنگ سید سعید عزیزی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد واژگونی در داخل تونل محور اسفراین به بجنورد بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.
جانشین انتظامی اسفراین گفت: در بررسی به عمل آمده توسط مأموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ واژگون شده که در این سانحه راننده خانم ۱۷ ساله خودرو در دم فوت کرد.
وی افزود: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی در سرعت مطمئنه توسط راننده خودرو ۲۰۶ بوده است.
سرهنگ عزیزی در پایان خطاب به شهروندان گفت: در هنگام رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

منبع : خبرگزاری مهر