واژگونی زانتیا در محور بیارجمند ۲ کشته و زخمی برجا گذاشت

امیر عمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، از بروز تصادف در محور بی ارجمند خبر داد و تاکید کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری زانتیا در محور بی ارجمند همزمان با صبح آدینه به کشته و زخمی شدن دو نفر انجامید. وی با بیان اینکه این واژگونی در کیلومتر ۲۵ محور بی ارجمند و […]

امیر عمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، از بروز تصادف در محور بی ارجمند خبر داد و تاکید کرد: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری زانتیا در محور بی ارجمند همزمان با صبح آدینه به کشته و زخمی شدن دو نفر انجامید.
وی با بیان اینکه این واژگونی در کیلومتر ۲۵ محور بی ارجمند و ساعتی قبل رخ داده است، افزود: در این واژگونی یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر نیز به شدت مصدوم شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان از اعزام گروه‌های امدادی و اورژانس به حادثه در لحظات اولیه خبر داد و تاکید کرد: تلاش‌های امدادی برای نجات جان یکی از مصدومان حادثه فایده‌ای نداشت و وی در دم جان باخت.
عمیدی با بیان اینکه علت این حادثه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از عدم رعایت سرعت مطمئنه بوده است، گفت: رعایت سرعت مطمئن در این نوع محورهای فرعی می‌تواند سفر ایمنی را تضمین کند.