واکسینه شدن ۴۳ درصد از دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله در استان کرمانشاه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه جمعیت دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله استان را حدود ۱۷۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تا کنون ۴۳ درصد این دانش آموزان در برابر کرونا واکسینه شده اند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، پروین افزود: با انجام واکسیناسیون دانش آموزان، […]

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه جمعیت دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله استان را حدود ۱۷۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تا کنون ۴۳ درصد این دانش آموزان در برابر کرونا واکسینه شده اند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، پروین افزود: با انجام واکسیناسیون دانش آموزان، از نیمه دوم آبان مدارس به صورت حضوری دایر خواهد شد.
وی اظهار داشت: شرط حضور دانش آموزان در مدارس دریافت دو دوز واکسن یا انجام هفته‌ای دو بار تست پی سی آر و ارائه آن به مدرسه است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان تصریح کرد: اگر والدین نسبت به سلامت فرزندانشان حساس هستند و دغدغه تحصیل آن‌ها را دارند باید هرچه سریعتر نسبت به واکسیناسیون فرزندان خود اقدام کنند.
پروین گفت: با پایان یافتن واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال برنامه ریزی برای واکسیناسیون دانش اموزان زیر ۱۲ سال نیز در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی همچنین با اشاره به فعالیت ۳۰ هزار نیروی رسمی و حق التدریسی در آموزش و پرورش استان افزود: تا کنون ۹۲ درصد فرهنگیان استان کرمانشاه در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند.

منبع : سردبیر پرس