واکنش بایدن به تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، رئیس جمهور آمریکا تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و نسبت به ادامه همکاری با این کابینه به ریاست نفتالی بنت اعلام آمادگی کرد. جو بایدن شامگاه یکشنبه در بیانیه ای گفت: به نام مردم آمریکا به نفتالی بنت نخست وزیر و یئیر لاپید […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روسیا الیوم، رئیس جمهور آمریکا تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و نسبت به ادامه همکاری با این کابینه به ریاست نفتالی بنت اعلام آمادگی کرد.

جو بایدن شامگاه یکشنبه در بیانیه ای گفت: به نام مردم آمریکا به نفتالی بنت نخست وزیر و یئیر لاپید معاون نخست وزیر و وزیر خارجه و نیز تمام اعضای کابینه جدید اسرائیل تبریک می گویم.

وی افزود: در انتظار همکاری مشترک با نخست وزیر بنت برای تقویت تمام ابعاد همکاری بین دو طرف هستم.

بایدن ادامه داد: اسرائیل دوستی بهتر از ایالات متحده ندارد. روابطی که دو طرف را پیوند می دهد نشانی بر ارزش های مشترک و دهه ها همکاری مستحکم است. ما به تقویت شراکت خود ادامه می دهیم و موضع ایالات متحده در حمایت از امنیت اسرائیل ثابت است.

رئیس جمهور آمریکا گفت: دولت من کاملا به همکاری با کابینه جدید اسرائیل برای تضمین امنیت و ثبات برای اسرائیلی ها و فلسطینی ها و مردم در تمام منطقه پایبند است.

منبع : مهر نیوز