وزش شدید باد زنجان رافرا می گیرد/احتمال وقوع هوای سرد و یخبندان

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان ابری بوده و بارش باران و برف به صورت پراکنده تا اواخر امروز در استان ادامه دارد. وی با بیان اینکه از روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان می‌شود، اظهار […]

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان ابری بوده و بارش باران و برف به صورت پراکنده تا اواخر امروز در استان ادامه دارد.
وی با بیان اینکه از روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان می‌شود، اظهار داشت: بارش‌ها در استان بیشتر به صورت برف خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان همچنین از وقوع شدید باد در استان خبر داد و گفت: با توجه به وقوع شدید باد از شهروندان درخواست می‌شود در کنار ساختمانهای نیمه کاره و درختان فرسوده خود داری کرده و در ارتفاعات کوهستانی هم تردد نکنند.
رحمان نیا به وضعیت دمای هوای استان طی چند روز آینده اشاره کرد و ابراز داشت: دمای هوای استان به صورت محسوسی بیش از ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد کاهش یافته و هوا سرد و یخبندان می‌شود.
وی به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و افزود: دمای فعلی شهر زنجان ۲ درجه سانتی گراد است که نسبت به روز گذشته هوا سردتر شده است.