وسلین ویوویچ: قول مدال نمی‌دهیم اما می‌جنگیم

سرمربی تیم ملی هندبال مردان گفت: شخصیتم این طور نیست که قول مدال بدهم اما برای آن می‌جنگیم. به گزارش سردبیر پرس، وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال مردان در آخرین اردوی تیم ملی هندبال مردان و در حضور وزیر ورزش اظهار کرد: این اردو دوم ما است. اردوی اول ما در صربستان انجام شد. […]

سرمربی تیم ملی هندبال مردان گفت: شخصیتم این طور نیست که قول مدال بدهم اما برای آن می‌جنگیم.
به گزارش سردبیر پرس، وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال مردان در آخرین اردوی تیم ملی هندبال مردان و در حضور وزیر ورزش اظهار کرد: این اردو دوم ما است. اردوی اول ما در صربستان انجام شد. در صربستان بازیهای خوبی انجام دادیم و راضی هستم. آسیب‌دیدگی‌های جزئی پیش آمد اما مهم نیست. 
سرمربی تیم ملی در خصوص حریفان در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: در مورد گروه همه می‌دانند گروه سختی داریم. ژاپن و عربستان تیم‌های خوبی هستند اما امیدواریم آنها را ببریم. 
وی در ادامه گفت: دو لژیونر داریم که در لیگ اروپایی بازی می‌کنند. برای رضا یادگاری تاییدیه از باشگاه گرفتیم تا به ما ملحق می‌شود. اورعی هم منتظر هستیم که تاییدیه بگیریم و به ما ملحق شود. 
ویوویچ گفت: شخصیت من اینجوری نیست که قول مدال بدهم اما تا لحظه آخر برای مدال می‌جنگیم و سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم. ۱۰ روز استراحت داریم و بعد برای انتخابی المپیک شروع می‌کنیم.
انتهای پیام
منبع : ایسنا