وضعیت زاینده رود نامناسب است/ مجلس به این موضوع ورود کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی طغیانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۸ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: متأسفانه با بحران‌های بزرگ زیست محیطی به ویژه در زاینده رود و دریاچه ارومیه مواجه هستیم که مجلس باید این موضوعات ورود کند. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی طغیانی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۸ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: متأسفانه با بحران‌های بزرگ زیست محیطی به ویژه در زاینده رود و دریاچه ارومیه مواجه هستیم که مجلس باید این موضوعات ورود کند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وضعیت زاینده رود ناپایدار و نامناسب است. مجلس باید اقدامات وزارتخانه‌های ذیربط از جمله نیرو و جهاد کشاورزی را مورد نظارت قرار دهد و باید مشخص شود که بخش‌های مختلف دولت چه اقداماتی برای بهبود وضعیت زاینده رود انجام داده‌اند.
وی بیان کرد: متأسفانه وزارت نیرو هیچ اقدام جدی و مثبتی در این بخش انجام نداده است، تقاضای بنده از رئیس مجلس آن است که به سرعت به این موضوع ورود شود و مشکلات زیست محیطی زاینده رود و دریاچه ارومیه باید بررسی دقیق شود و راهکاری برای رفع مشکلات آن بیندیشیم.

منبع : خبرگزاری مهر