وضعیت عرضه میوه و تره بار در کرمانشاه رسیدگی می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد طیب صحرایی بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از میدان میوه و تره بار کرمانشاه اظهار کرد: فروشنده از شرایط فعلی احساس رضایت ندارد و از طرف دیگر شهروندان هم با قیمت مناسبی اقلام مورد نیازشان را دریافت نمی‌کنند. وی افزود: ارزاق سفره مردم باید با قیمت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد طیب صحرایی بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از میدان میوه و تره بار کرمانشاه اظهار کرد: فروشنده از شرایط فعلی احساس رضایت ندارد و از طرف دیگر شهروندان هم با قیمت مناسبی اقلام مورد نیازشان را دریافت نمی‌کنند.
وی افزود: ارزاق سفره مردم باید با قیمت مناسب و به شکل سالم و ایمن در اختیار آنها قرار گیرد.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: بخشی از مشکلات با همکاری و همراهی مردم و کمک مسئولان استانی قابل حل است و می‌توان به شکلی برنامه ریزی کرد که هم رونق فضای کسب و کار برای کسبه محترم تأمین شود و هم انواع میوه و خوراکی‌های اصلی مانند گوشت با قیمت مناسب به دست مردم برسد و منفعت عموم هم در نظر گرفته شود.
صحرایی بیان کرد: از مسئولین مرتبط با حوزه بازار دعوت شده تا در یک نشست مشترک، با همفکری و یک تعامل دو سویه بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه کرمانشاه باید به دست کرمانشاهی‌ها ساخته شود و گفت: اگر همه کرمانشاهی‌ها برای بهبود وضعیت محیط زندگی، آسایش و رفاه خودمان کار و تلاش کنیم می‌توان به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کرد و به زودی شاهد یک کرمانشاه زیباتر، آبادتر و آبرومندتر باشیم.

منبع : مهر نیوز