وضعیت قرمز کرونایی در پردیس/صنوف غیر ضروری ۲ هفته تعطیل می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالعظیم رضایی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران از وضعیت کرونایی قرمز در پردیس خبر داد و اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن پردیس در محدوده وضعیت قرمز کرونایی تصمیمات جدیدی منطبق با شرایط جدید اتخاذ شده است. رضایی با بیان اینکه کشمیری اضافه کرد: زمانی که شهرستان‌ها از نظر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عبدالعظیم رضایی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران از وضعیت کرونایی قرمز در پردیس خبر داد و اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن پردیس در محدوده وضعیت قرمز کرونایی تصمیمات جدیدی منطبق با شرایط جدید اتخاذ شده است.
رضایی با بیان اینکه کشمیری اضافه کرد: زمانی که شهرستان‌ها از نظر شیوع کرونا تغییر وضعیت می‌دهند، محدودیت‌های مرتبط با کرونا نیز به وضعیت جدید کرونایی تغییر می‌کند گفت: طبق اعلام کمیته مقابله با کرونا در پردیس که پس از تغییر وضعیت این شهرستان به رنگ قرمز تشکیل جلسه داد مقرر شد همه اصناف و مشاغل به غیر از گروه یک به مدت ۲ هفته تعطیل شود.
فرماندار پردیس عنوان داشت: از همه شهروندان عزیز می‌خواهیم با توجه به شرایط پیش آمد بیش از پیش نسبت به رعایت پروتکل‌ها توجه داشته باشند چرا که متأسفانه میزان فوتی‌ها افزایش چشمگیر داشته و در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر مردم هستیم.
وی بیان داشت: مردم عزیز توجه داشته باشند که علاوه بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، عدم حضور غیرضروری در اماکن و اجتماعات، خودداری از برگزاری مراسم‌ها و دور همی های خانوادگی و اقداماتی از این دست بسیار حائز اهمیت است و از روند افزایشی ابتلاء در شهرستان پردیس پیشگیری خواهد کرد.
رضایی افزود: فعالیت کارمندان ادارات در مشاغل غیر ضروری با حداکثر یک دوم پرسنل و در مشاغل ضروری با حضور حداکثر دو سوم پرسنل انجام می‌شود.