وظیفه حفظ امنیت انتخابات را با دقت انجام دهید

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، حجت الاسلام اژه ای عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات گفت: کسانی که امنیت انتخابات را برقرار می کنند، کار بسیار فشرده‌ای در این چند روز دارند که جا دارد که از […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، حجت الاسلام اژه ای عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در نشست هماهنگی ستاد مرکزی نظارت با هیات‌های نظارت بر انتخابات گفت: کسانی که امنیت انتخابات را برقرار می کنند، کار بسیار فشرده‌ای در این چند روز دارند که جا دارد که از آنها تشکر کنم. همه باید با دقت و هوشیاری وظیفه حفظ امنیت انتخابات را انجام دهند.

وی با بیان اینکه باید دقت لازم را داشت و اگر مشکلی کوچکی هم در روند انتخابات پیش آمد، باید سریعا حل شود اظهار داشت: با دقت هایی که شورای نگهبان در فرآیند انتخابات تاکنون داشته و با رعایت دقیق قانون وظایف خود را انجام داده است، در ادامه فرآیند برگزاری انتخابات نیز شورای نگهبان با همین دقت، امر نظارت را انجام خواهد داد.

حجت الاسلام اژه ای گفت: یقینا به فضل الهی با غیرت ملی و احساس دینی مردم، روز ۲۸ خرداد علیرغم خواست بدخواهان روز حضور پرشور مردم خواهد بود، تجربه ثابت کرده که مردم وظیفه شناس و زمان هستند.
منبع : مهر نیوز