وظیفه پایش انقلابی ماندن مدیران را برعهده داریم

به گزارش سردبیر پرس، محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور روز چهارشنبه در نخستین همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: واقعه کربلا درس‌ها و عبرت‌های بزرگی برای بشریت دارد و باید به تاسی از پیام راستین قیام امام حسین (ع) بتوانیم در […]

به گزارش سردبیر پرس، محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور روز چهارشنبه در نخستین همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: واقعه کربلا درس‌ها و عبرت‌های بزرگی برای بشریت دارد و باید به تاسی از پیام راستین قیام امام حسین (ع) بتوانیم در مسیر دین و حقانیت حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه قیام سید الشهدا (ع) روشنگر خطوط حق و باطل است، تصریح کرد: این مفهوم بدان معنا است که همه زمان‌ها و مکان‌ها صحنه عاشوراست و برای همین باید در صف حسینیان و علیه یزیدیان قرار بگیریم.
معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر این امر که سلامت و محوریت اسلام با قیام امام حسین (ع) گره خورده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران ادامه مسیر نورانی اسلام و ثمره قیام حسینی است.
غلامرضا با بیان اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی، دولتی کاملاً همسو با اندیشه‌های انقلابی و به دنبال مردمی سازی حکمرانی روی کار آمده است، گفت: رویکرد سیاسی دولت، پیشرفت بر پایه نظریه نظام انقلابی است
وی خطاب به معاونان سیاسی استانداری‌های سراسر کشور، گفت: باید متوجه مسئولیت خدمت در یک نظام مردم سالاری دینی بود.
غلامرضا با تبیین مسئولیت‌های سیاسی و ضرورت پیشبرد برنامه‌های دولت مردمی، اظهار کرد: تحقق برنامه‌های دولت در گرو همدلی و اقدام جهادی همه مسئولان و مشارکت حداکثری مردم است و استانداری‌ها در این زمینه مسئولیت مهمی دارند.
وی اضافه کرد: معاونت سیاسی استانداری‌ها با انتصابات صحیح، متولی انقلابی بودن و با ارزیابی مستمر، وظیفه پایش انقلابی ماندن مدیران را بر عهده دارد.
معاون وزیر کشور از معاونان سیاسی استانداری‌ها خواست که در راستای نشاط سیاسی نسبت به تقویت فعالیت احزاب سیاسی و همچنین ارتباط مستمر با نخبگان اهتمام داشته باشند.
غلامرضا اظهار کرد: احزاب نقش مهمی در پیشرفت کشور دارند با این شرط که توانمند شده و نسبت به فعالیت سیاسی، رویکردی مسئولیت پذیر داشته باشند.
وی همچنین بر ضرورت به اشتراک گذاشتن تجربیات و اقدامات موفق معاونت‌های سیاسی در استان‌ها برای بهره برداری در راستای تحقق اهداف دولت مردمی تاکید کرد.

منبع : مهر نیوز