وقوع سیلاب در منطقه امام زاده داوود/۸ نفر مصدوم و ۲ تن فوت شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شاهین فتحی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از وقوع سیل در منطقه امام زاده داوود (ع) خبر داد و اظهار داشت: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته شامگاه چهارشنبه با توجه به بارش شدید باران در نقاط غربی و جنوبی استان، شاهد آب گرفتگی و وجود گل و لای به […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، شاهین فتحی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از وقوع سیل در منطقه امام زاده داوود (ع) خبر داد و اظهار داشت: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته شامگاه چهارشنبه با توجه به بارش شدید باران در نقاط غربی و جنوبی استان، شاهد آب گرفتگی و وجود گل و لای به ویژه در منطقه کن «امامزاده داود» هستیم.
فتحی با اشاره به آماده باش نیروهای عملیاتی در محل حادثه گفت: عملیات امداد و نجات با ۸۰ نیروی عملیاتی در منطقه آغاز و امداد رسانی‌ها در حال انجام است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان داشت: یک تیم واکنش سریع و یک تیم سگ‌های زنده یاب جهت تسریع در امداد رسانی نیز در منطقه حضور پیدا کرده و با کمک مردم محلی و عوامل آتش‌نشانی جستجو برای مفقودان احتمالی ادامه دارد.
وی افزود: تا این لحظه ۸ نفر از هموطنان دچار مصدومیت شدند که پس از اقدامات اولیه تحویل عوامل اورژانس شدند و متأسفانه دو نفر هم جان خود را از دست داده اند.