وقوع ۳ حادثه رانندگی در محورهای استان سمنان/ یک نفر جان باخت

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه ساعت ۹ صبح بامداد امروز چهارشنبه وقوع یک سانحه دلخراش به پایگاه امداد و نجات هلال احمر آهوان گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه بر اثر تصادف پراید با تریلی کیلومتر ۸۲ محور دامغان-سمنان به وقوع پیوسته است. وی ضمن بیان اینکه متأسفانه […]

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه ساعت ۹ صبح بامداد امروز چهارشنبه وقوع یک سانحه دلخراش به پایگاه امداد و نجات هلال احمر آهوان گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه بر اثر تصادف پراید با تریلی کیلومتر ۸۲ محور دامغان-سمنان به وقوع پیوسته است.
وی ضمن بیان اینکه متأسفانه یک نفر در این حادثه جان خود را در دم از دست داد تا یازدهمین جان باخته تلفات رانندگی مردادماه سال جاری در استان سمنان را رقم بزند، افزود: این سانحه پنج مصدوم نیز برجای گذاشت که توسط هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه انحراف از جاده و واژگونی کامیون کیلومتر ۸۲ محور دامغان-سمنان دیگر حادثه همین محور و همین کیلومتر نیم ساعت بعد از حادثه فوتی بوده است، ابراز داشت: مصدوم حادثه توسط جمعیت هلال احمر پایگاه آهوان امداد رسانی شده است.
محمد خانی در ادامه تصریح کرد: واژگونی موتور سیکلت محور سرخه-آرادان فرعی روستا رامه معدن محسنی دیگر حادثه‌ای بود که منجر به مصدومیت این راکب شد که توسط نیروهای حاضر به عوامل اورژانس برای طی روند درمان تحویل داده شد.
وی افزود: با توجه به تعطیلات پیش رو از رانندگان در خواست می‌شود هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی و ادامه مسیر پرهیز و حتماً از خودرو پیاده شده و سپس به راه خود ادامه دهند تا سفر خوب و ایمن را برای خود و همراهان به ارمغان بیاورند.