پاداش ۱۰ میلیاردی کمیته المپیک برای طلای پاریس

پاداش پای سکو برای مدال‌آوران بازیهای المپیک پاریس اعلام شد. به گزارش سردبیر پرس، هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در فاصله ۱۷۸ روز تا آغاز  بازی‌های المپیک پاریس، پاداش پای سکو مدال‌آوران را مشخص کرد.  براساس تصمیم هیات اجرایی، ۱۰ میلیارد تومان پاداش مدال طلا، ۴ میلیارد تومان پاداش مدال نقره و ۲ میلیارد تومان […]

پاداش پای سکو برای مدال‌آوران بازیهای المپیک پاریس اعلام شد.
به گزارش سردبیر پرس، هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در فاصله ۱۷۸ روز تا آغاز  بازی‌های المپیک پاریس، پاداش پای سکو مدال‌آوران را مشخص کرد. 
براساس تصمیم هیات اجرایی، ۱۰ میلیارد تومان پاداش مدال طلا، ۴ میلیارد تومان پاداش مدال نقره و ۲ میلیارد تومان پاداش مدال برنز در نظر گرفته شد. 
همچنین برای مربیان، سرمربیان و کادرفنی بالاترین رنگ مدال به عنوان پاداش در نظر گرفته می‌شود. مثلا اگر ورزشکار ۴ میلیارد گرفته، ۴ میلیارد هم در اختیار رییس فدراسیون قرار می‌گیرد که ۵۰ درصد آن را به سرمربی پرداخت کند و بقیه آن بین اعضای کادرفنی که در این مدال دخیل بودند، پرداخت می‌شود.
در المپیک توکیو پاداش پای سکو برای مدال آوران، ۱۰ هزار یورو طلا، ۵ هزار یورو نقره و ۳۵۰۰ یورو برنز بود. 
ایران تاکنون ۱۴ سهمیه قطعی دارد که شامل یک سهمیه مردان در دوچرخه‌سواری جاده، سه سهمیه زنان و یک سهمیه مرد در تیراندازی، یک سهمیه مردان و یک سهمیه زنان در تکواندو و هفت سهمیه مردان در کشتی است. 
انتهای پیام