پارکینگ ماشین‌های سنگین در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدحامد عاملی شامگاه پنجشنبه در شورای راهبری تصادفات استان اردبیل اظهار کرد: ۲ پارکینگ در شهر اردبیل برای ماشین‌های سنگین و کامیون‌ها پیش‌بینی شده است که در آینده نزدیک راه‌اندازی خواهد شد. وی با بیان اینکه سامان‌دهی جاده‌های استان اردبیل و اختصاص اعتبارات مناسب در این حوزه در حال انجام […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدحامد عاملی شامگاه پنجشنبه در شورای راهبری تصادفات استان اردبیل اظهار کرد: ۲ پارکینگ در شهر اردبیل برای ماشین‌های سنگین و کامیون‌ها پیش‌بینی شده است که در آینده نزدیک راه‌اندازی خواهد شد.
وی با بیان اینکه سامان‌دهی جاده‌های استان اردبیل و اختصاص اعتبارات مناسب در این حوزه در حال انجام است، افزود: این امر نقش اساسی در کاهش تصادفات جاده‌ای در استان دارد.
استاندار اردبیل با اشاره به آماده‌سازی تجهیزات مرکز اتاق مانتورینگ و کنترل ترافیک اردبیل بیان کرد: مرکز مانیتورینگ و کنترل ترافیک اردبیل باید این مرکز در سریع‌ترین زمان ممکن راه‌اندازی شود.
عاملی ادامه داد: راه‌اندازی پیست موتورسواری در اردبیل هم جزو اولویت است که در این زمینه باید با بررسی کارشناسانه و دقیق و مشخص کردن مکان و شرایط راه‌اندازی این پیست، هرچه سریع‌تر اقدام شود.
وی افزود: سامان‌دهی میوه‌فروشی‌های وانتی در اردبیل و راه‌اندازی مکان‌های ویژه برای این امر اهمیت دارد که لازم است شهرداری اردبیل در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشد.