پایان لیگ برتر تفنگ زنان با قهرمانی سپاهان

پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان با قهرمانی فولاد مبارکه سپاهان به پایان رسید. به گزارش سردبیر پرس، هفته هفتم و پایانی پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان به میزبانی شهید زین‌الدین قم با ۴ دیدار برگزار شد. در پایان رقابت‌های این هفته که در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، سپاهان و […]

پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان با قهرمانی فولاد مبارکه سپاهان به پایان رسید.

به گزارش سردبیر پرس، هفته هفتم و پایانی پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان به میزبانی شهید زین‌الدین قم با ۴ دیدار برگزار شد.
در پایان رقابت‌های این هفته که در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، سپاهان و دانشگاه آزاد برابر تیگرا و برلیان ۲۲ به برتری رسیدند، نزاجا از سد هیات قم گذشت و دریاچه ارومیه، مقاومت را شکست داد.
در بخش انفرادی رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر تفنگ بانوان  و در فینال مهدیه عباسی‌فر از نزاجا با نتیجه ۱۶ بر ۸ برابر آیسان منصور از دریاچه ارومیه به برتری رسید. بر این اساس عباسی‌فر در جایگاه نخست ایستاد، منصور دوم‌ شد و نجمه خدمتی از سپاهان نیز در رده سوم قرار گرفت.به این ترتیب در پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان فولاد مبارکه سپاهان به عنوان قهرمانی دست یافت، دانشگاه آزاد نایب قهرمان شد و نزاجا در رده سوم ایستاد.*رده‌بندی نهایی پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ زنان:
۱- فولاد مبارکه سپاهان با ۳۵ امتیاز
۲-دانشگاه آزاد با ۳۱ امتیاز
۳-نزاجا با ۲۳ امتیاز
۴-برلیان ۲۲ با ۲۳ امتیاز
۵-شهید زین‌الدین قم با ۱۹ امتیاز
۶-دریاچه ارومیه با ۱۶ امتیاز
۷- تیگرا با ۱۱ امتیاز
۸-مقاومت با ۷ امتیاز
انتهای پیام