پایان لیگ برتر تپانچه زنان با قهرمانی سبقت‌الهی

پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه زنان با قهرمانی گلنوش سبقت‌الهی به پایان رسید. به گزارش سردبیر پرس، در هفته هفتم و پایانی پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه زنان که به میزبانی باشگاه فولاد هرمزگان برگزار شد ۴ دیدار انجام شد.در پایان رقابت‌های این هفته که در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، هیات […]

پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه زنان با قهرمانی گلنوش سبقت‌الهی به پایان رسید.

به گزارش سردبیر پرس، در هفته هفتم و پایانی پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه زنان که به میزبانی باشگاه فولاد هرمزگان برگزار شد ۴ دیدار انجام شد.در پایان رقابت‌های این هفته که در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، هیات قم و آتبین برابر هیات فارس و هیات البرز به برتری رسیدند، فولاد هرمزگان از سد مقاومت گذشت و هیات مازندران هیات کرمان را شکست داد.
در بخش انفرادی رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر تپانچه زنان نیز گلنوش سبقت‌الهی و زینب طوماری هر دو از هیات فارس در فینال برابر هم قرار گرفتند که در پایان این رقابت نزدیک سبقت‌الهی با نتیجه  ۱۷ بر ۱۱ به برتری رسید. به این ترتیب گلنوش سبقت الهی در جایگاه نخست ایستاد، زینب طوماری دوم شد و  هانیه رستمیان  نیز در رده سوم قرار گرفت.
به این ترتیب در پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه بانوان،  شهید زین‌الدین قم با ۳۵ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، هیات فارس با ۲۷ امتیاز نایب قهرمان شد و فولاد هرمزگان با ۲۷ امتیاز در رده سوم ایستاد.
انتهای پیام