پایگاه‌های مقاومت بسیج یکی از ارکان مهم سپاه پاسداران هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار بهمن ریحانی ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه پایگاه‌های بسیج محلات و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: پایگاه‌های مقاومت محلات یکی از اجزای مهم بسیج و سپاه است که تمام مأموریت‌های سپاه پاسداران را در محلات اجرا می‌کند. وی افزود: یکی از مباحثی که رهبر معظم انقلاب بر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار بهمن ریحانی ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه پایگاه‌های بسیج محلات و دستاوردهای اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: پایگاه‌های مقاومت محلات یکی از اجزای مهم بسیج و سپاه است که تمام مأموریت‌های سپاه پاسداران را در محلات اجرا می‌کند.
وی افزود: یکی از مباحثی که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند و در بیانیه گام دوم به آن اشاره شده موضوع پرداختن به یک نظام تربیتی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلاب است.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه تصریح کرد: در پایگاه مقاومت بسیج محلات آموزش نظامی، آموزش تربیتی و علمی، تشکیل گروه‌های جهادی و سازندگی مورد توجه قرار گرفته است.
سردار ریحانی بیان کرد: پایگاه‌های بسیج هم اکنون دارای بانک اطلاعاتی در محلات هستند و در ایام کرونا نیز مشاهده شد که خدمات بسیاری را در محلات ارائه کردند.
وی اضافه کرد: امروز نیز نمایشگاهی با حضور پایگاه‌های اسوه و برتر استان برپا شده که پایگاه‌های برتر به جشنواره کشوری معرفی می‌شوند.

منبع : مهر نیوز