پخش زنده آخرین اخبار انتخابات با مترجم ناشنوایان

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه سلامت در ارتباط زنده با ستاد انتخابات در وزارت کشور، آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و وضعیت مراکز اخذ رأی در سراسر ایران اسلامی و همچنین حضور میلیونی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، مسئولان و شخصیت‌های سیاسی کشور در پای صندوق رأی را […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه سلامت در ارتباط زنده با ستاد انتخابات در وزارت کشور، آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و وضعیت مراکز اخذ رأی در سراسر ایران اسلامی و همچنین حضور میلیونی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، مسئولان و شخصیت‌های سیاسی کشور در پای صندوق رأی را لحظه به لحظه با مترجم ناشنوایان اطلاع رسانی می‌کند.

برنامه «مثبت سلامت» از ساعت ۷ صبح روز جمعه و از آغازین دقایق شروع انتخابات، مناسب سازی تصاویر شگفتی ساز و حضور پرشور و شعور مردم در پای صندوق رأی در انتخابات ۱۴۰۰ را برای جامعه ناشنوایان با مترجم ناشنوایان به صورت زنده به تصویر خواهد کشید.

برنامه زنده «کشیک سلامت» نیز چهره کاملاً انتخاباتی به خودش خواهد گرفت. این برنامه موضوع انتخاب اصلح را با حضور کارشناسان حوزه سلامت بررسی می‌کند.

این برنامه زنده که فقط جمعه‌ها پخش می‌شود در روز جمعه ۲۸ خرداد در دو بخش ساعت ۱۶ الی ۱۷ و ساعت ۲۱ الی ۲۲ پخش خواهد شد.

سخنان مهم مقام معظم رهبری در باره انتخابات ۱۴۰۰ (جمعه ۲۸ خرداد) نیز با مترجم ناشنوایان برای نخستین بار ساعت ۱۳:۱۵ از شبکه سلامت بازپخش می‌شود.

منبع : مهر نیوز