پذیرش بیش از ۹۵۹۰ نفر مسافر نوروزی در مدارس آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، جعفر پاشایی عصر یک شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: تا صبح امروز ۷ فروردین ماه ۱۴۰۱، تعداد ۹ هزار و ۵۹۱ نفر در مراکز اسکان موقت فرهنگیان استان، پذیرش شده‌اند. مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: از ابتدای فعالیت ستاد اسکان نوروز ۱۴۰۱ تا […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، جعفر پاشایی عصر یک شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: تا صبح امروز ۷ فروردین ماه ۱۴۰۱، تعداد ۹ هزار و ۵۹۱ نفر در مراکز اسکان موقت فرهنگیان استان، پذیرش شده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: از ابتدای فعالیت ستاد اسکان نوروز ۱۴۰۱ تا کنون، تعداد ۲ هزار و ۳۱ خانوار در ستادهای اسکان استان پذیرش شده‌اند که این تعداد شامل ۶ هزار و ۳۱۱ نفر است.

پاشایی ضمن قدردانی از کلیه عوامل دخیل در ستادهای اسکان و مراکز اقامتی گفت: ستاد اسکان نوروز ۱۴۰۱ در استان، با تجهیز بیش از ۲ هزار اتاق و آمادگی ۴۰ پایگاه پذیرش؛ علاوه بر مراکز اقامتی دیگر و خانه‌های معلم و باشگاه‌های فرهنگیان نهایت تلاش خود را در استقبال از میهمانان نوروز ۱۴۰۱ و پذیرش مسافرین بکار بستند.

وی در پایان با اشاره به شرایط نامساعد جوی یادآور شد: مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت استان حسب وظیفه و بنا به تاکید مسئولین ارشد کشوری و استانی با بسیج تمامی امکانات آمادگی کافی برای پذیرش میهمانان را دارد.

منبع : مهر نیوز