پذیرش ۱۲۰۰ نفر در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور کرمانشاه

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیر آموزش دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه از پذیرش ۱۲۰۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه برای مقطع کارشناسی ورودی بهمن ماه خبر داد. مهناز یارولی امروز(۲۵ دی) درجمع خبرنگاران، بااشاره به اعلام تکمیل ظرفیت این دانشگاه برای ورودی بهمن، اظهارکرد: جمعا ۱۲۰۰ نفر دانشجو برای مقطع کارشناسی ورودی بهمن در تکمیل […]

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیر آموزش دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه از پذیرش ۱۲۰۰ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه برای مقطع کارشناسی ورودی بهمن ماه خبر داد.

مهناز یارولی امروز(۲۵ دی) درجمع خبرنگاران، بااشاره به اعلام تکمیل ظرفیت این دانشگاه برای ورودی بهمن، اظهارکرد: جمعا ۱۲۰۰ نفر دانشجو برای مقطع کارشناسی ورودی بهمن در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور پذیرش شده اند.
وی افزود: فراخوان تکمیل ظرفیت این دانشگاه از ۱۰ تا ۲۴ آذر از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد تا علاقمندان بتوانند در آن ثبت نام کنند.
مدیرآموزش دانشگاه پیام نور کرمانشاه با بیان اینکه پذیرش این افراد از طریق سوابق تحصیلی بوده، عنوان کرد: افراد پذیرفته شده می توانند از فردا(۲۶ دی) تا دوم بهمن با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود برای ترم بهمن ماه اقدام کنند.
وی تصریح کرد: عمده دانشجویانی که پذیرش شده اند در گروه های علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه و کشاورزی هستند.
یارولی در ادامه به اضافه شدن تعدادی رشته جدید به رشته های این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید هم اشاره کرد و گفت: تعدادی از رشته هایی که سال گذشته متقاضی نداشت را حذف کردیم و امسال تعدادی رشته جدید را جایگزین آنها کردیم.
وی یادآورشد: به ازای هر سه رشته ای که حذف شده، یک رشته جدید را اضافه کرده ایم که جمعا حدود ۱۵ رشته جدید برای سال تحصیلی جاری داریم.
انتهای پیام