پرونده ۵۲ میلیارد ریالی برای ۲۹ واحد مرغداری در کرمانشاه تشکیل شد

مسعود بیگلری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی بازرسی‌های جداگانه از واحدهای مرغداری موجود در شهرستان کرمانشاه، بازرسان معاونت بازرسی و حمایت حقوق تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه موفق به کشف تخلف عرضه خارج از شبکه مرغ، برای ۲۹ واحد شدند. وی افزود: ارزش مجموع پرونده تخلف تشکیل شده […]

مسعود بیگلری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در پی بازرسی‌های جداگانه از واحدهای مرغداری موجود در شهرستان کرمانشاه، بازرسان معاونت بازرسی و حمایت حقوق تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه موفق به کشف تخلف عرضه خارج از شبکه مرغ، برای ۲۹ واحد شدند.

وی افزود: ارزش مجموع پرونده تخلف تشکیل شده برای این مرغداری‌ها بیش از ۵۲ میلیارد ریال است.

معاون بازرسی و حمایت حقوق تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با هشدار به واحدهای مرغداری که مبادرت به عرضه خارج از شبکه مرغ و نهاده‌های دامی دولتی می‌کنند، گفت: بازرسان با رصد این واحدها با هرگونه تخلف احتمالی برخورد قانونی لازم را انجام خواهند داد.

بیگلری تصریح کرد: پرونده‌های تشکیل شده برای رسیدگی و صدور احکام لازم، به تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ارسال شد.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی شامل گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، احتکار، عرضه خارج از شبکه و سایر تخلفات مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

منبع : مهر نیوز