پروژه جاده قزلحصار بی وقفه فعال باشد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی عصر چهارشنبه در جلسه ساماندهی اتوبان تهران-کرج و جاده قزلحصار که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با تاکید بر ضرورت تسریع در این امور، افزود: بخشی از آزادراه تهران-کرج که در محدوده شهرداری‌های استان قرار دارد باید با مسئولیت شهرداری مربوطه ساماندهی، نظافت و زیباسازی شود. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی عصر چهارشنبه در جلسه ساماندهی اتوبان تهران-کرج و جاده قزلحصار که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با تاکید بر ضرورت تسریع در این امور، افزود: بخشی از آزادراه تهران-کرج که در محدوده شهرداری‌های استان قرار دارد باید با مسئولیت شهرداری مربوطه ساماندهی، نظافت و زیباسازی شود.
وی ادامه داد: روند تکمیل پروژه جاده قزلحصار باید شتاب بیشتری داشته باشد و در زمان مقرر به بهره برداری برسد.
عبداللهی گفت: روشنایی این معبر نیز همزمان با پیشرفت پروژه تکمیل شود چراکه بسیاری از حوادث ناشی از کمبود روشنایی است.
وی همچنین از شهرداری‌های استان بویژه شهرداری کرج خواست که نظافت، زیباسازی و ساماندهی نقاط مختلف شهر را با اهتمام ویژه ای دنبال کنند و جلوه‌های بصری شهرها را تقویت کنند.
استاندار البرز افزود: تاریکی پارک‌ها، معابر، محله‌ها و … موجبات بروز حوادث و جرایم را ایجاد می‌کند از این رو شرکت توزیع برق استان موظف است که در راستای تأمین روشنایی اقدام ویژه ای کند.
وی گفت: کمکاری و کوتاهی از هیچ مسئولی در استان پذیرفتنی نیست و اگر کمبود و نقصی مشاهده شود مسئول مربوطه باید پاسخگو باشد.

منبع : خبرگزاری مهر