پهلوگیری کشتی ۶۳ هزار تنی گندم در بندر امام

سردبیر پرس/خوزستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری یک کشتی حامل بیش از ۶۳ هزار تن گندم در بندر امام خمینی خبر داد. امید جهان نژادیان در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهار کرد: یک فروند کشتی اقیانوس پیما حامل بیش از ۶۳ هزار تن گندم در پایانه تخصصی اسکله ۱۸ […]

سردبیر پرس/خوزستان مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری یک کشتی حامل بیش از ۶۳ هزار تن گندم در بندر امام خمینی خبر داد.
امید جهان نژادیان در گفت و گو با سردبیر پرس، اظهار کرد: یک فروند کشتی اقیانوس پیما حامل بیش از ۶۳ هزار تن گندم در پایانه تخصصی اسکله ۱۸ بندر امام خمینی (ره) پهلو گرفت.
وی افزود: محموله این کشتی اکنون در حال تخلیه در اسکله تخصصی غلات بندر امام است و پس از آن به مناطق مورد نظر حمل خواهد شد.
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: این محموله‌ توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران وابسته به وزارت جهاد کشاورزی از کشور روسیه خریداری شده و براساس برنامه‌ریزی ‌های انجام‌شده این محصول به استانهایی که به گندم کیفی نیازمند هستند، حمل می ‌شود.
جهان نژادیان عنوان کرد: واردات غلات مورد نیاز کشور با هدف تامین پایدار این کالای اساسی و بالا بردن ضریب امنیت غذایی انجام می ‌شود.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه روند واردات گندم به عنوان کالای اساسی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و همچنان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام

منبع : ایسنا