پوشش شب‌های قدر در رادیو جوان از حرم امام رضا(ع)

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ویژه برنامه «و خدایی که در این نزدیکی‌ست» در شب‌های قدر از حرم مطهر امام رضا (ع) روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت و شنوندگان این ایستگاه رادیویی همزمان می‌توانند از طریق پخش لایو اینستاگرام، مراسم قرائت دعای جوشن کبیر را دنبال کنند. این برنامه در تهران از استودیوی پخش […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ویژه برنامه «و خدایی که در این نزدیکی‌ست» در شب‌های قدر از حرم مطهر امام رضا (ع) روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت و شنوندگان این ایستگاه رادیویی همزمان می‌توانند از طریق پخش لایو اینستاگرام، مراسم قرائت دعای جوشن کبیر را دنبال کنند.
این برنامه در تهران از استودیوی پخش رادیو جوان به تهیه‌کنندگی مجتبی امیری و اجرای سیدحسین حسینی و در شهر مشهد از حرم امام هشتم (ع)به تهیه‌کنندگی سیروس رجبی و اجرای حسن خلقت دوست در شب‌های قدر ساعت ۲۳ تا ۲:۳۰ بامداد روی آنتن می‌رود.
حجت الاسلام هادی اتابکی کارشناس برنامه، علی سلیمانی بازیگر و مهدی محمدنژاد مداح اهل بیت مهمانان اولین برنامه «و خدایی که در این نزدیکی‌ست»هستند که در استودیوی رادیو جوان در تهران حضور خواهند داشت.
براساس اعلام برنامه‌ آستان قدس رضوی، دعای جوشن کبیر از رواق دارالقرآن در حرم امام رضا (ع) به صورت اختصاصی برای شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.