پیام تشکر فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه نفت از دولت سیزدهم

به گزارش سردبیر پرس فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در بیانیه‌ای از رئیس جمهوری و وزیر نفت دولت سیزدهم برای احقاق حق استخدام خود در صنعت نفت در این دولت تشکر کردند. در این بیانیه آمده است: آنچه در سال‌های اخیر و در دوران تصدی‌گری دولت پیشین بر فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت […]

به گزارش سردبیر پرس فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در بیانیه‌ای از رئیس جمهوری و وزیر نفت دولت سیزدهم برای احقاق حق استخدام خود در صنعت نفت در این دولت تشکر کردند.
در این بیانیه آمده است: آنچه در سال‌های اخیر و در دوران تصدی‌گری دولت پیشین بر فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت گذشت، ضربه مهلکی بر پیکره اعتماد عمومی بود. تضییع حق نابخشودنی فارغ التحصیلان نخبه و بورسیه دانشگاه صنعت نفت از سوی وزیر نفت سابق، تأمین نیروی انسانی لایق و جوان برای پیشبرد اهداف وزارت نفت را خدشه دار کرد.
در ادامه این بیانیه تاکید شده است که پس از ۶ سال عدم وفای به عهد مسؤولان وزارت نفت، سرانجام با روی کار آمدن دولتی انقلابی و انتخاب فردی متخصص و عمل‌گرا برای سکانداری وزارت نفت، امیدها برای احقاق این حق از دست رفته زنده شد. اعتماد مجدد مسؤولان به آینده سازان جوان و متخصص کشور در راستای منویات رهبر معظم انقلاب سبب شد که با حسن مدیریت، نشست‌های مشترک و صمیمی میان مسؤولان وزارت نفت و نمایندگان فارغ‌التحصیلان برگزار شود و حاصل آن بازگشت حق استخدام فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت بود که در نهایت در آغاز سال جدید، با همکاری وزارت نفت و سایر بخش‌های دولت، وعده دولت سیزدهم و شخص وزیر نفت در راستای جذب و نگهداشت نخبگان دانشگاهی عملی شد.
فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در این بیانیه گفته اند که «در این راستا، ما فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت وظیفه خود می‌دانیم مراتب قدردانی و تشکر را از رئیس جمهوری، وزیر نفت و همچنین معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی که بانی این اتفاق خیر برای نخبگان صنعت نفت شده‌اند، اعلام کنیم.»
در ادامه تاکید شده که لازم است از مسؤولان دلسوز، رسانه‌های عدالت‌خواه و همه اشخاص حقیقی و حقوقی که در پیمایش مسیر حق‌خواهی چندین ساله همواره کنار ما بوده و به هر نحوی در راستای احقاق حق قدم برداشته‌اند، کمال تشکر را داشته باشیم.
این فارغ التحصیلان تاکید کردند که امیدواریم که این حرکت پسندیده و سنجیده مسؤولان وزارت نفت به‌عنوان نمونه بارزی از مدیریت مناسب سرمایه انسانی در بخش‌های مختلف میهن اسلامی فراگیر شود تا چرخ پیشرفت کشور به دست جوانان انقلابی، متخصص و متعهد به سرعت چرخیده و به کوری چشم دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی، زمینه‌های هرچه بهتر و بیشتر رشد فنی و اقتصادی کشور فراهم شود.
منبع : مهر نیوز