پیام حاجی میرزایی به مناسبت برگزاری طرح «لاله‌های روشن» در مدارس

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، در آستانه برگزاری یادواره چهل‌هزار شهید دانش‌آموز و فرهنگی با عنوان طرح ملی لاله‌های روشن در چهل‌هزار مدرسه کشور برگزار می‌شود، محسن حاجی میرزایی به همین مناسبت پیامی صادر کرد. در بخشی از این پیام آمده است؛ برگزاری طرح ملی لاله‌های روشن در راستای صیانت از میراث گرانبهای شهدای معزز […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر، در آستانه برگزاری یادواره چهل‌هزار شهید دانش‌آموز و فرهنگی با عنوان طرح ملی لاله‌های روشن در چهل‌هزار مدرسه کشور برگزار می‌شود، محسن حاجی میرزایی به همین مناسبت پیامی صادر کرد.
در بخشی از این پیام آمده است؛ برگزاری طرح ملی لاله‌های روشن در راستای صیانت از میراث گرانبهای شهدای معزز و ترویج فرهنگ حیات بخش ایثار، مقاومت و شهادت است.
متن پیام به این شرح است؛
«بسم ربّ الشهداء و الصدّیقین
با سلام و درود به روان امام راحل عظیم الشأن (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی ایران.
فرهنگیان گرانقدر و دانش‌آموزان شهید، ساحت تعلیم و تربیت را به آسمان مقدس شهادت پیوند دادند تا عزت، اقتدار و امنیت کشور و دستاوردهای والای انقلاب را با نثار خون پاک خود تضمین نمایند. شهید والاترین نشان بر پیکر هستی و شهادت زیباترین غزلی است که از لب‌های سرخ حقیقت می‌تراود و امروز در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام فرهنگی دانش‌آموز، سبک‌بالان عاشق و خورشیدشناسی که فرهنگ عشق و آزادگی را با نثار خون خود ترویج نمودند، مشعل هدایت و چراغ راه ما در انجام رسالت خطیری است که بر عهده داریم.
برگزاری طرح ملی لاله‌های روشن، یادواره ۴۰ هزار شهید دانش‌آموز و فرهنگی با عنوان «۴۰ هزار شهید، ۴۰ هزار یادواره، ۴۰ هزار مدرسه» طرحی مؤثر و تلاشی ارزشمند در جهت صیانت از میراث گرانبهای شهدای معزز و ترویج فرهنگ غنی و حیات‌بخش ایثار، مقاومت و شهادت است.
اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی و روزهایی که نام و یاد شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، اسوه اخلاص و عمل؛ حاج قاسم سلیمانی در کشور ما و در میان همه آزادگان جهان به عنوان نمادی از صلابت، اتحاد و همدلی، پرتوافشانی می‌کند؛ یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی می‌دارم و به روح بلند و آسمانی آنها سلام و درود بی‌پایان هدیه می‌کنم و ضمن آرزوی توفیق الهی، از یکایک مسؤولان برپایی این یاد واره باشکوه در مدارس سراسر کشور و خانواده‌های معظم و یادگاران شهیدان عزیز که این فرصت تربیتی را به‌عنوان مکتبی درس‌آموز برای دانش‌آموزان وآینده‌سازان ایران اسلامی فراهم آورده‌اند، تشکر و قدردانی می‌نمایم.»