پیام حمایت رئیس جمهور الجزایر از ملت فلسطین

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روزنامه لبنانی النهار، «عبدالمجید تبون» رئیس جمهور الجزایر با «جبریل الرجوب» دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح و فرستاده ویژه رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، در پایتخت الجزایر، دیدار و گفتگو کرد. بنابراین گزارش، در این دیدار طرف فلسطینی پیام از ابومازن را تحویل رئیس جمهور الجزایر داده است. در […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روزنامه لبنانی النهار، «عبدالمجید تبون» رئیس جمهور الجزایر با «جبریل الرجوب» دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح و فرستاده ویژه رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، در پایتخت الجزایر، دیدار و گفتگو کرد.
بنابراین گزارش، در این دیدار طرف فلسطینی پیام از ابومازن را تحویل رئیس جمهور الجزایر داده است.
در بیانیه دفتر ریاست جمهوری الجزایر آمده است: در این دیدار عبدالمجید تبون نیز پیام محبت آمیز را در قدردانی از ملت فلسطین ، تحویل جبریل الرجوب داده است.
بنابراین گزارش، در این پیام رئیس جمهوری الجزایر تاکید کرده که این کشور با تمام توانایی ها و امکاناتش در خدمت ملت و مساله فلسطین خواهد بود.
براین اساس، عبدالمجید تبون در این دیدار از فلسطینیان خواسته اختلافات را کنار گذاشته و برای ایجاد وحدت میان خود تلاش کنند.
جبریل الرجوب همچنین اعلام کرد که رئیس جمهور الجزایر ، پیام دیگری خطاب به رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین داشته که آن را هم تحویل وی داده است.

منبع : مهر نیوز