پیام سلطانی‌فر به مناسبت روز روابط عمومی

وزیر ورزش و جوانان در پیامی با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط ­عمومی از تلاش، خدمت­ رسانی و کوشش خردمندانه دست اندرکاران این حوزه تقدیر کرد. به گزارش سردبیر پرس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در پیام مسعود سلطانی­ فر آمده است: «در زمانی که آن را عصر دانایی نام نهاده ‌اند، ارتباطات و روابط­ عمومی، […]

وزیر ورزش و جوانان در پیامی با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط ­عمومی از تلاش، خدمت­ رسانی و کوشش خردمندانه دست اندرکاران این حوزه تقدیر کرد.
به گزارش سردبیر پرس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در پیام مسعود سلطانی­ فر آمده است: «در زمانی که آن را عصر دانایی نام نهاده ‌اند، ارتباطات و روابط­ عمومی، عناصری کلیدی هستند که غفلت از آن‌ها، ما را از دسترسی به دانایی دور می ­کند.
امروزه روابط­ عمومی هوشمند و خلاق یکی از ابزارهای قدرتمند در مدیریت تحول­گرا و توسعه محور است و در کمک به تصمیم­ گیری‌­های مدیریتی و راهبردی هر سازمان، تاثیری شگرف دارد.
خدمت ­رسانی و کوشش خردمندانه دست ­اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در راستای ایفای رسالت خطیر اطلاع ­رسانی و تنویر افکارعمومی و همراهی با مردم گران قدر کشورمان گام برمی­‌دارند، قابل تقدیر است.
اینجانب با گرامی‌داشت روز ارتباطات و روابط­ عمومی، زحمات تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع­ رسانی را که با تلاشی بی­‌دریغ در توسعه پایدار ورزش و اعتلای جایگاه جوانان نقش ­آفرینی می‌کنند، ارج نهاده و از خداوند متعال توفیق روز افزون تلاشگران این حوزه را برای خدمت به میهن عزیزمان خواستارم.»
انتهای پیام