پیرغلامی امام حسین (ع) بزرگترین افتخار زندگی من است

محمدرضا طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همه زندگی من با نام حضرت علی (ع) عجین بوده است، به ویژه ۵۰ سال ورزش کشتی که آن هم منبعث از نام آن حضرت بوده و از دوره کودکی تا امروز تلاش کردم نوکر ۱۴ معصوم (ع) و آل الله باشم. این پیشکسوت کشتی […]

محمدرضا طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همه زندگی من با نام حضرت علی (ع) عجین بوده است، به ویژه ۵۰ سال ورزش کشتی که آن هم منبعث از نام آن حضرت بوده و از دوره کودکی تا امروز تلاش کردم نوکر ۱۴ معصوم (ع) و آل الله باشم.
این پیشکسوت کشتی افزود: خوشحالم همیشه سر این سفره حاضر و حق شناس بودم و چون بر سر این سفره بزرگ شدم هر جایی مجلسی باشد که ستایشگرهای مولای ما در آن باشند، من هم‌به عنوان کوچک‌ترین عضو حاضر هستم.
وی گفت: در زندگی خودم دو افتخار دارم، یکی در ورزش به خاطر اینکه پیشکسوت محسوب می‌شویم احترام ما را بیشتر دارند و دومی در زندگی شخصی من که افتخار درجه بزرگ پیرغلامی امام حسین (ع) را به من عطا کردند و همین باعث شده هرجا مجلسی به نام امام حسین (ع) باشد، من هم حاضر باشم.
طالقانی گفت: وقتی همه زندگی من از خانواده اهل بیت (ع) است و افتخار می‌کنم نوکر این آستان باشم و از خداوند می‌خواهم من را به نوکری این خاندان بپذیرد.