پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز حاکمیت ارزش های معنوی در جامعه است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار دلاور القاصی مهر صبح دوشنبه در جمع کارکنان انتظامی استان ایلام اظهار داشت: هدف و انگیزه مردم ایران از انقلاب اسلامی، نابودی ظلم، استبداد و استکبار، برپایی حکومت عدل الهی، اجرای احکام اسلامی به عنوان معروف، و جلوگیری از وابستگی به بیگانگان به عنوان منکر بود که همان انگیزه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار دلاور القاصی مهر صبح دوشنبه در جمع کارکنان انتظامی استان ایلام اظهار داشت: هدف و انگیزه مردم ایران از انقلاب اسلامی، نابودی ظلم، استبداد و استکبار، برپایی حکومت عدل الهی، اجرای احکام اسلامی به عنوان معروف، و جلوگیری از وابستگی به بیگانگان به عنوان منکر بود که همان انگیزه و هدف امام حسین علیه‌السلام از قیام عاشورا به شمار می‌آمد.
وی انقلاب اسلامی را منادی آزادیخواهی و استقلال طلبی در جهان و اسوه تمامی ملت‌های آزاده در اقصی نقاط گیتی دانست و گفت: وحدت کلمه و حضور مردم در صحنه‌های مختلف رمز دوام و ثبات این انقلاب است که با خون هزاران شهید آبیاری شده و امروز به ثمر نشسته است.
فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پیروی از ولایت و ایستادگی و مقاومت، تنها راه دفاع از اسلام و حفظ دستاوردهای انقلاب است.
سردار القاصی مهر، پیروزی انقلاب اسلامی را بزرگترین واقعه عصر حاضر عنوان کرد و گفت: کارکنان انتظامی تا آخرین قطره خون و با ایثار و فداکاری در کنار مردم و پشتیبان ولایت فقیه بوده و اجازه کوچک‌ترین تعرض به دشمنان اسلام را نخواهند داد.
وی گفت: باید برکات و دستاوردهای انقلاب به نسل‌های آینده منتقل شود، و مسئولان باید در این حوزه با نشر ارزش‌ها و حقایق انقلاب، اجازه ندهند تا دشمنان، جوانان این مرز و بوم را به انحراف بکشانند.

منبع : مهر