پیروزی تیم هندبال مس کرمان مقابل ازبکستان در جام باشگاه‌های آسیا/ بربط بهترین بازیکن زمین شد

تیم هندبال مس کرمان در چهارمین روز از مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا به برتری رسید. به گزارش سردبیر پرس، در جریان مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا تیم مس کرمان مقابل تیم ازبک ازبکستان قرار گرفت و این بازی با نتیجه ۳۵ بر ۲۴ به سود شاگردان صادقی به پایان رسید. نیمه اول […]

تیم هندبال مس کرمان در چهارمین روز از مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا به برتری رسید.
به گزارش سردبیر پرس، در جریان مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا تیم مس کرمان مقابل تیم ازبک ازبکستان قرار گرفت و این بازی با نتیجه ۳۵ بر ۲۴ به سود شاگردان صادقی به پایان رسید.

نیمه اول این بازی با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به سود مس کرمان تمام شد. مهدی بیجاری در نیمه نخست آسیب دید که البته این آسیب جدی نبود.

 سلامان بربط عضو تیم مس کرمان بهترین بازیکن این دیدار شد. 

پیش از این تیم مس کرمان مقابل القطن یمن و الوحده عربستان به برتری رسید و مقابل الکویت شکست خورده بود. مس کرمان در گروه B مسابقات هندبال باشگاه های آسیا قرار دارد و اکنون با ۶ امتیاز از چهار بازی خود در رده سوم جدول گروه خود قرار دارد و منتظر نتیجه بازی های تیم های همگروه خود باقی می‌ماند. تیم های الدحیل و الکویت نیز ۶ امتیازی هستند و ازبک، الوحده و القطن در رده های پایینی این گروه جای گرفته اند.

مس ایران در آخرین مسابقه خود در مرحله مقدماتی، فردا از ساعت ۱۶:۳۰، به مصاف الدحیل قطر، صدرنشین این رقابت ها، خواهد رفت که در صورت پیروزی، جواز حضور در جمع چهار تیم برتر این رقابت ها را کسب خواهد کرد، در غیر اینصورت برای تعیین مقام پنجم و ششم در مرحله بعد با تیم سوم گروه A مسابقه خواهد داد.

تیم مس کرمان با ترکیب امید سرپوشی، ابوالفضل لطفی، سعید برهانی، امین کاظمی، وحید صادق شاه نشین، افشین صادقی، امیرحسین پسندی پور، حسین رحمتی، مسلم علی زلفی، محمدمهدی بهنام نیا، احسان ابویی، حسین جهانی، جلال کیانی، عارف طایی، یونس آثاری، سلامان بربط، مهدی بیجاری، شهاب صادق زاده در این مسابقات حضور دارد. 

حمید صادقی به عنوان‌ سرمربی، محسن اخگر مدیر فنی، فرید علیمرادی و دانیال امینایی مربی، علی ایرانمنش به عنوان بدنساز این تیم را هدایت می‌کنند.

امروز تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دیگر نماینده ایران در این مسابقات با قرعه استراحت روبه رو است. 

تیم السالمیه کویت که سجاد استکی ملی‌پوش هندبال ایران و عضو تیم سیزن رن فرانسه را در خدمت دارد تا ساعتی دیگر مقابل تیم العربی که سعید برخورداری لژیونر هندبال ایران را در اختیار دارد قرار خواهد گرفت.

بیست و سومین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۲ تا ۳۱ خرداد به میزبانی جده عربستان در حال انجام است. 
انتهای پیام
منبع : ایسنا