پیروزی سپاهان برابر پاختاکور/ امید زردها برای صعود زنده ماند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در ادامه رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که به میزبانی عربستان برگزار می شود، شامگاه امروز جمعه تیم فوتبال سپاهان به مصاف تیم پاختاکور ازبکستان رفت و به پیروزی دو بر یک رسید. در این دیدار که سه امتیاز آن برای زردپوشان اصفهانی اهمیت بالایی داشت، شاگردان محرم نویدکیا تلاش […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، در ادامه رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که به میزبانی عربستان برگزار می شود، شامگاه امروز جمعه تیم فوتبال سپاهان به مصاف تیم پاختاکور ازبکستان رفت و به پیروزی دو بر یک رسید.
در این دیدار که سه امتیاز آن برای زردپوشان اصفهانی اهمیت بالایی داشت، شاگردان محرم نویدکیا تلاش زیادی کردند دروازه حریف را باز کنند و هر چند در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در نهایت توانستند حریف خود را ٢ بر یک شکست دهند.
در این دیدار سجاد شهباززاده دقایق ۷۸ و ۳+۹۰ برای زردپوشان ایران گل زد تا این تیم به سه امتیاز این دیدار دست پیدا پیدا کند.
سپاهان با این پیروزی ۷ امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت. شاگردان نویدکیا برای تعیین تکلیف صعود خود باید منتظر نتیجه دیدار تیم های التعاون و الدحیل باشند که با ۷ و ۹ امتیاز شرایط بهتری نسبت به نماینده ایران دارند.