پیروزی یاران عبادی‌پور مقابل تیم رده دومی مودنا

تیم والیبال میلانو در رقابت‌های لیگ والیبال ایتالیا به پیروزی رسید. به گزارش سردبیر پرس، درجریان هفته پانزدهم لیگ والیبال ایتالیا، تیم والیبال میلانو به مصاف تیم والیبال مودنا رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی برسد. این دیدار در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۳-۲۵، ۳۰-۲۸، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۱ به سود میلانو […]

تیم والیبال میلانو در رقابت‌های لیگ والیبال ایتالیا به پیروزی رسید.

به گزارش سردبیر پرس، درجریان هفته پانزدهم لیگ والیبال ایتالیا، تیم والیبال میلانو به مصاف تیم والیبال مودنا رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی برسد. این دیدار در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۳-۲۵، ۳۰-۲۸، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۱ به سود میلانو به پایان رسید.
میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که در میلانو بازی می‌کند در این رقابت به عنوان بازیکن جانشین در ست اول  و دوم به میدان رفت و توانست تنها یک امتیاز به دست بیاورد.
ایشیکاوا، ستاره ژاپنی تیم میلانو و هم تیمی عبادی پور در این بازی درخشید و توانست  ۲۰ امتیاز برای تیمش کسب کند و بهترین بازیکن تیمش نام بگیرد. این بازی ۲ ساعت و ۶ دقیقه‌ای در آخر برای میلانو به پایان رسید تا این تیم با ۲۳ امتیاز در رده ششم لیگ والیبال ایتالیا قرار بگیرد. تیم والیبال مودنا با این شکست ۲۹ امتیازی باقی ماند تا همچنان در رده دوم این لیگ قرار داشته باشد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا