پیست اسکی فریدونشهر بازگشایی شد

عبدالرضا اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس ضمن اشاره به میزان بارندگی اخیر اظهار کرد: میزان بارش برف در روزهای اخیر بیش از ۴۰ سانتی متر بود که این میزان بارش باعث بازگشایی پیست اسکی شد. وی افزود: امسال باتوجه به بارش دیر هنگام برف رونق اقتصادی شهرستان فریدونشهر در خواب زمستانی به سر […]

عبدالرضا اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس ضمن اشاره به میزان بارندگی اخیر اظهار کرد: میزان بارش برف در روزهای اخیر بیش از ۴۰ سانتی متر بود که این میزان بارش باعث بازگشایی پیست اسکی شد.
وی افزود: امسال باتوجه به بارش دیر هنگام برف رونق اقتصادی شهرستان فریدونشهر در خواب زمستانی به سر می‌برد.
اصلانی با اشاره به وضعیت بارندگی و تعطیلی پیست گفت: با ورود گردشگران و مسافران به این شهرستان به خاطر پیست اسکی بازار و رستوران‌ها و منازل استیجاری رونق داشت که امسال بازار اقتصادی شهرستان کساد بود.
مدیرعامل شرکت توسعه و عمران پیست اسکی فریدونشهر افزود: پیست اسکی در طول هفته در خدمت مسافران و گردشگران است و از مسافران و گردشگران خواست که مسافرت خود به این شهرستان را به روزهای تعطیل و جمعه‌ها به خاطر ازدحام جمعیت و ترافیک جاده‌ها موکول نکنند.
وی تاکید کرد: از ورود افراد بی حجاب به داخل پیست جلوگیری می‌شود و ورود افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند ممنوع است.

منبع : خبرگزاری مهر