پیشگیری از آسیب های جامعه کار و تولید اولویت اصلی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی باقری بعدازظهر سه شنبه در جلسه هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی اظهار داشت: پیشگیری از بروز مشکلات برای جامعه کارگری و کارفرمایی همواره در اولویت این اداره کل قرار دارد. وی افزود: هیچ گونه آسیبی نباید از این اداره کل […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی باقری بعدازظهر سه شنبه در جلسه هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی اظهار داشت: پیشگیری از بروز مشکلات برای جامعه کارگری و کارفرمایی همواره در اولویت این اداره کل قرار دارد.
وی افزود: هیچ گونه آسیبی نباید از این اداره کل به جامعه کارگری و کارفرمایی وارد شود و فقط باید گره گشایی از مشکلات در دستور کار باشد.
باقری خاطرنشان کرد: تعامل ویژه با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی یکی از راه‌های مهم در بحث گره گشایی از مشکلات است.
سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلای استان مازندران نیز در این جلسه با تأکید بر ضرورت تحقق شعار سال طی سخنانی اظهار کرد: با برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی بدنبال تلاش برای حل اساسی برخی از مشکلات اصلی جامعه کار و تولید هستیم.
وی ادامه داد: حل مشکلات اصلی زمینه ساز اشتغال آفرینی در استان خواهد بود و برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی با هدف بررسی دقیق با هدف رفع مشکلات است که امیدوارم با همت اعضا گام بزرگی در این راستا بر داریم.

منبع : مهر نیوز