پیش بینی انباشت آلاینده های جوی در قم

مهران حیدری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: با توجه به نقشه‌های هواشناسی برای روزهای پیش رو انباشت آلاینده‌های جوی در استان قم پیش بینی می‌شود. مدیرکل هواشناسی استان قم افزود: با توجه به نتایج تحلیل نقشه‌های پیش بینی و پیش یابی هواشناسی از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده، ۲ بهمن ماه […]

مهران حیدری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: با توجه به نقشه‌های هواشناسی برای روزهای پیش رو انباشت آلاینده‌های جوی در استان قم پیش بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان قم افزود: با توجه به نتایج تحلیل نقشه‌های پیش بینی و پیش یابی هواشناسی از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده، ۲ بهمن ماه با استقرار جو نسبتاً پایدار، آسمان صاف تا کمی ابری پیش بینی می‌شود.
وی بیان کرد: با توجه به سکون نسبی جو، از امروز افزایش انباشت آلاینده‌های هوا، به خصوص در اوایل صبح برای شهر قم و مناطق صنعتی استان پیش بینی می‌شود.
حیدری ابراز داشت: طی این مدت وزش باد آرام خواهد بود و دماهای کمینه و بیشینه هوا تغییرات محسوسی نخواهد داشت.
وی با اشاره به بیشینه و کمینه هوای قم در روز جاری گفت: بیشینه ۷ درجه سانتیگراد و کمینه هوا در امروز چهارشنبه منهای ۳ درجه سانتیگراد بوده است.
مدیرکل هواشناسی استان قم افزود: پیش بینی هوای قم برای امروز صاف، اوایل شب قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها وزش باد ملایم خواهد بود.

منبع : مهر نیوز