پیش بینی تمهیدات بهداشتی در شعب اخذ رأی اسفراین

مهدی کرامتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: تمام تمهیدات و اهتمام لازم برای فراهم کردن شرایط برگزاری انتخابات با شکوه ۲۸ خرداد ماه در اسفراین برقرار شده تا زمان انتظار مردم در شعب اخذ رأی به حداقل برسد. وی افزود: تمام الزامات بهداشتی و زیرساختی در شعب اخذ رأی برای شرایط کرونایی […]

مهدی کرامتی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: تمام تمهیدات و اهتمام لازم برای فراهم کردن شرایط برگزاری انتخابات با شکوه ۲۸ خرداد ماه در اسفراین برقرار شده تا زمان انتظار مردم در شعب اخذ رأی به حداقل برسد.
وی افزود: تمام الزامات بهداشتی و زیرساختی در شعب اخذ رأی برای شرایط کرونایی برای انتخابات با شکوه انجام شده و ۲۴ شعبه به تعداد شعب اخذ رأی شهرستان به دلیل شرایط کرونایی افزوده شده که ۲ شعبه ویژه بیماران‌کرونایی است.
کرامتی خاطر نشان کرد: شعب سیاری نیز برای بیماران در بیمارستانها در نظر گرفته شده است.
فرماندار اسفراین گفت: نیروهای بازرسی به عنوان رابطین بهداشت در شعب فعال هستند و تیم‌های بازرسی جداگانه‌ای بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت دارند و مردم هیچ دغدغه‌ای برای حضور در شعب اخذ رأی نداشته باشند.
وی اظهار کرد: از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی شهرستان ۶۲ شعبه شهری و ۱۱۴ شعبه روستایی است که از این تعداد ۱۱۹ شعبه ثابت و ۵۷ شعبه سیار است.

منبع : خبرگزاری مهر