پیش بینی شرایط جوی پایدار برای کرمانشاه

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از نقشه‌های هواشناسی هوای استان کرمانشاه تا روز دوشنبه صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود. وی افزود: وزش باد سبب نفوذ غبار به جو استان کرمانشاه بویژه در نواحی غربی خواهد شد و پیش […]

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از نقشه‌های هواشناسی هوای استان کرمانشاه تا روز دوشنبه صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.
وی افزود: وزش باد سبب نفوذ غبار به جو استان کرمانشاه بویژه در نواحی غربی خواهد شد و پیش بینی می‌شود، غبار در ساعاتی از روزهای امروز و فردا و در مناطق مرزی از غلظت بیشتری برخوردار باشد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: طی ساعاتی از امروز علاوه بر افزایش ابر ممکن است شاهد رگبارهای موقت و پراکنده باران در نواحی شرقی استان کرمانشاه باشیم.
دولتشاهی بیان کرد: از روز سه شنبه تا پایان هفته به استثنای وزش باد که طی ساعاتی از روزهای سه شنبه و چهارشنبه و در مناطق مرزی نسبتاً شدید خواهد بود، پدیده قابل توجه دیگری برای استان کرمانشاه نخواهیم داشت.
وی خاطر نشان کرد: دمای هوا تا پایان هفته در استان کرمانشاه تغییرات زیادی نخواهد داشت.

منبع : مهر نیوز