پیگیری برای تسریع در خدمات‌رسانی به ایثارگران در لرستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسد علی امرایی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از حضور سه روزه مشاورین وزرا و دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران از امروز تا بیست و هشتم در استان لرستان خبر داد. وی، گفت: با توجه به فرمایشات امامین شریف انقلاب اسلامی در توجه ویژه به خانواده‌های شهدا و در راستای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسد علی امرایی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران از حضور سه روزه مشاورین وزرا و دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران از امروز تا بیست و هشتم در استان لرستان خبر داد.
وی، گفت: با توجه به فرمایشات امامین شریف انقلاب اسلامی در توجه ویژه به خانواده‌های شهدا و در راستای سیاست تحولی دولت سیزدهم در برقراری نظامی هماهنگ، کارا، فراگیر و هم افزا در سطح دستگاه‌های اجرایی و همچنین تاکید استاندار مبنی بر ضرورت تکریم، تجلیل و تسریع در خدمات رسانی به ایثارگران، مو ضوع دعوت از مشاورین وزرا و دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران به لرستان در دستور کار قرار گرفت تا از نزدیک مسائل و مشکلات ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان را مورد بررسی قرار دهند.
مشاور استاندار لرستان در امور ایثارگران، عنوان کرد: طی این روزها مشاورین وزرا و دستگاه‌های اجرایی در امور ایثارگران به صورت چهره به چهره با ایثارگران شاغل در ادارات و نهادها و ایثارگران غیر کارمند دیدار و پیگیر مشکلات و مسائل آنها خواهند بود.
امرایی تصریح کرد: بررسی وضعیت ایثارگران فعال در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی از دیگر برنامه‌های ویژه مدعوین طی این سه روز خواهد بود.

منبع : مهر نیوز