پیگیری دستگاه قضایی برای حل مشکل کمبود کادر درمان مراوه تپه

به گزارش سردبیر پرس، سید مهدی هاشمی کیادهی در بازدید از مراکز درمانی شهرستان مراوه تپه گفت: با درخواست‌های مردمی مبنی بر مشکل در دسترسی به برخی خدمات تشخیصی برای درمان در بیمارستان این شهر، مشکلات بخش درمانی بررسی و دستورهای لازم برای پیگیری و رفع مشکل صادر شد. هاشمی کیادهی افزود: به علت نبود […]

به گزارش سردبیر پرس، سید مهدی هاشمی کیادهی در بازدید از مراکز درمانی شهرستان مراوه تپه گفت: با درخواست‌های مردمی مبنی بر مشکل در دسترسی به برخی خدمات تشخیصی برای درمان در بیمارستان این شهر، مشکلات بخش درمانی بررسی و دستورهای لازم برای پیگیری و رفع مشکل صادر شد.
هاشمی کیادهی افزود: به علت نبود متخصص و با وجود استقرار دستگاه رادیولوژی در بیمارستان مراوه تپه، بیماران برای گرفتن رادیولوژی مجبور به طی مسافت‌های چند ساعته و رفتن به شهرهای کلاله و گنبدکاووس هستند که کار را برای بیماران و همراهان آنان دشوار کرده است.
وی افزود: بررسی‌ها نشان داد، استقرار متخصص رادیولوژی در پیچ و خم‌های مکاتبات اداری، زمان بَر شده است که با پیگیری‌های صورت گرفته، مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی استان قول دادند تا پایان این ماه، مشکل رفع شود.
منبع : مهر نیوز