پیگیری مشکلات تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگران شاغل

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی صبح جمعه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران هدف از سفر به استان مرکزی را شرکت در یادواره شهدا در روستای وفس برشمرد و اظهار کرد: این مهم فرصتی شد تا پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی صبح جمعه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران هدف از سفر به استان مرکزی را شرکت در یادواره شهدا در روستای وفس برشمرد و اظهار کرد: این مهم فرصتی شد تا پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران با مسئولین استانی گفت و گویی انجام شود.
وی افزود: در این سفر بازدیدی از مناطق سیل زده نیز خواهیم داشت تا در صورت لزوم در هیئت دولت مسائل مربوط به مناطق سیل زده استان را دنبال کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد: در سازمان‌های دولتی مشکلی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگران وجود ندارد و سازمان استخدامی کشور این مهم را دنبال کرده و در حال انجام است.
قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: در سازمان‌های دولتی مشکلی وجود ندارد زیرا سازمان امور استخدامی کشور دنبال کرده و تقریباً در حال انجام است مشکل ما معمولاً با نهادهای عمومی و نهادهای غیردولتی است.
وی تصریح کرد: به جز بنیاد شهید، مراجع قضائی از جمله سازمان بازرسی و دیوان عدالت اداری مرجع رسیدگی و مراجعه است که انجام می‌شود و خطاب به همکارانی که مقاومت می‌کنند عرض می‌کنم که بر اساس حق قانونی آنها که به مقام قضائی مراجعه می‌کنند می‌توانند حکم دریافت کنند.
فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی نیز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهمترین برنامه امروز، حضور در روستای وفس و شرکت در کنگره شهدای این روستا است و همچنین بازدیدی از روستای آهنگران و دیدار با خانواده شهدای این روستا که در حادثه سیلاب گذشته دچار خسارت شد، در دستور کار است.
مخلص‌الائمه افزود: مسائل و مشکلات مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران نیز در این بازدید با معاون رئیس جمهور مرور خواهد شد تا در صورت امکان دستور رفع موانع صادر شود.