چمن آزادی صدای النصر را درآورد/ لنز دوربین‌ها روی چهره خاص

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شامگاه امروز در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی برگزار می‌شود. * حضور ستاره‌های فوتبال دنیا در جمع بازیکنان النصر، حساسیت این بازی را افزایش داد تا نگاه همه را به خود جلب کند. * کاروان النصر عربستان دو ساعت مانده […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه شامگاه امروز در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.
* حضور ستاره‌های فوتبال دنیا در جمع بازیکنان النصر، حساسیت این بازی را افزایش داد تا نگاه همه را به خود جلب کند.
* کاروان النصر عربستان دو ساعت مانده به شروع بازی وارد ورزشگاه شدند.
* آنها در حالی به مجموعه ورزشی آزادی آمدند که حداقل ۳ هزار نفر برای تماشای ستاره‌های این تیم نظیر کریستیانو رونالدو و سادیو مانه در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه حضور داشتند.
* رونالدو با اسکورت ویژه اعضای تیم النصر وارد ورزشگاه آزادی شد اما باز هم اساساً دور او حلقه زده بودند تا عکس‌های مختلفی از حضور او در ورزشگاه آزادی بگیرند.
* مسئولان ورزشگاه آزادی هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم نیز مشغول نظافت بودند تا هیچ زباله‌ای در اطراف زمین نباشد و همچنین نیمکت‌ها را نظافت کردند.
* مسئولان باشگاه پرسپولیس در فاصله نیم ساعت تا شروع بازی همچنان منتظر دریافت مجوز بودند تا بتوانند مسابقه را از نزدیک تماشا کنند. اما با هشدارهای فدراسیون فوتبال و افسران اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شدند.
* با وجود اینکه گفته شده بود تنها ۲۷ نفر افراد متفرقه از هر تیم می‌توانند در ورزشگاه آزادی حاضر شوند اما به نظر می‌رسید تعداد بیشتری در استادیوم حضور داشتند.
* داوران VAR قبل از شروع مسابقه بار دیگر نسبت به تست سیستم داور ویدئویی اقدام کردند و با تیم داوری داخل زمین جلسه‌ای داشتند تا با هماهنگی لازم برسند.
* کیفیت چمن ورزشگاه آزادی همچنان نامطلوب است و همین موضوع باعث دقت چند نفر از بازیکنان النصر شد. مربیان النصر در گفتگوهای میان خود با وجود رضایت از ارتفاع چمن اما نسبت به کیفیت آن ایراد می‌گرفتند.