چهارمین مرحله مسابقه کتابخوانی هشت بهشت برگزار می‌شود

به گزارش سردبیر پرس، چهارمین مرحله مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با محوریت کتاب «عملیات احیا» توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود. کتاب «عملیات احیا» نوشته محمد حکیم‌آبادی، روایتی از صعود یک مجموعه دانش‌بنیان به قله دانش و فن‌آوری است. شرکت ماشین‌های الکتریکی جمکو از صنایعی است که در سال ۱۳۶۹ در […]

به گزارش سردبیر پرس، چهارمین مرحله مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت با محوریت کتاب «عملیات احیا» توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.
کتاب «عملیات احیا» نوشته محمد حکیم‌آبادی، روایتی از صعود یک مجموعه دانش‌بنیان به قله دانش و فن‌آوری است.
شرکت ماشین‌های الکتریکی جمکو از صنایعی است که در سال ۱۳۶۹ در شهرستان جوین با هدف عدم وابستگی صنایع داخلی به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین‌های الکتریکی تأسیس و راه‌اندازی شد، اما در ادامه به‌علت برخی بی‌توجهی‌ها، با مشکلات زیادی روبرو شد و در آستانه تعطیلی قرار داشت.
اما امروز، این شرکت موفق به طراحی و تولید الکتروموتورها و ژنراتورهای بزرگ صنعتی با استانداردهای جهانی شده و در برخی محصولات نیز جزو چهار، پنج شرکت تولیدکننده در جهان است، کتاب عملیات احیا روایتی از تلاش این مجموعه دانش‌بنیان برای رسیدن به چنین دستاورد بزرگی است.
دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به نشانی BookRc.ir روز جمعه ۲۶ آبان‌ماه از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.
جوایز این دوره از مسابقه کتابخوانی مجازی هشت بهشت شامل ۵ میلیون ریال می‌شود که به برگزیدگان آن اهدا می‌شود.‌