کارمندان حق حضور در انتخابات هیئت‌های ورزشی همدان را ندارند

حمید سیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به حضور کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در مسند هیئت‌های ورزشی اظهار داشت: هیچ کارمندی در اداره کل ورزش و جوان استان همدان حق شرکت در انتخابات هیئت‌های ورزشی را ندارد. وی افزود: اگر کارمندی در انتخابات هیئت‌های ورزشی شرکت کرد و […]

حمید سیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به حضور کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در مسند هیئت‌های ورزشی اظهار داشت: هیچ کارمندی در اداره کل ورزش و جوان استان همدان حق شرکت در انتخابات هیئت‌های ورزشی را ندارد.
وی افزود: اگر کارمندی در انتخابات هیئت‌های ورزشی شرکت کرد و توانست رأی مجمع را بگیرد باید ۴ سال بدون حقوق در مسند آن هیئت فعالیت کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی جایگاه مدیران توانمند است، گفت: ورزش جایگاه تخصصی بوده و کسانی که احساس می‌کنند ورزشی نیستند و نمی‌توانند برای هیئت‌ها منابع مالی بیاورند در انتخابات هیئت‌های ورزشی شرکت نکنند.
سیفی خاطرنشان کرد: از حضور مدیرانی که توانمند هستند برای حضور در رأس هیئت‌های ورزشی استقبال می‌کنیم.
وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری بیان کرد: رؤسای هیئت‌های ورزشی حق این را ندارند از ظرفیت اماکن ورزشی و هیئت‌ها برای تبلیغ کاندیدا استفاده کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: این موضوع خط قرمز ما بوده و با متخلفان به شدت برخورد خواهیم کرد.
وی با اشاره به حاشیه‌های انتصاب در ورزش و جوانان شهر مریانج گفت: از ابتدا گفتند که ما فردی نهاوندی و از شهر خودم را انتخاب کردم که اصلاً این فرد همدانی بوده است.
سیفی افزود: ورزش و جوانان مریانج اداره نیست و نمایندگی محسوب می‌شود و استفاده از یک نیروی جوان و تحصیل کرده چه ایرادی دارد که انتقادهای به ناحقی از آن صورت گرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه از حضور افراد سالم و جوان در ورزش استقبال می‌کنم، بیان کرد: فردی که برای اداره نمایندگی ورزش و جوانان مریانج انتخاب شده نیروی جوان، تحصیل کرده و سالمی است.
وی افزود: متأسفانه عده‌ای فقط به دنبال تخریب و حاشیه‌سازی به ناحق هستند امروز کشور ما به جوانان تحصیل کرده و انقلابی نیازمند است.