کار ۲ مصدوم حادثه اتوبوس به اتاق عمل کشید/ ۵ نفر ترخیص شدند

کامران قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه شب گذشته متأسفانه شاهد حادثه رانندگی برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک تریلی در محور دامغان_ سمنان بودیم، ابراز داشت: این حادثه تلخ منتهی به کشته شدن دو هموطن شده است. وی ضمن بیان اینکه امداد رسانی از همان دقایق ابتدایی بر روی مصدومان […]

کامران قدس در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه شب گذشته متأسفانه شاهد حادثه رانندگی برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک تریلی در محور دامغان_ سمنان بودیم، ابراز داشت: این حادثه تلخ منتهی به کشته شدن دو هموطن شده است.
وی ضمن بیان اینکه امداد رسانی از همان دقایق ابتدایی بر روی مصدومان صورت گرفت، افزود: این حادثه ۴۴ مصدوم داشت که با همکاری هلال احمر اقدامات اولیه بر روی آنها صورت و به بیمارستان کوثر انتقال یافتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه همه مجروحان حادثه تحت مراقبت قرار دارند، ابراز داشت: کار دو مصدوم به اتاق عمل کشید که امیدواریم روند بهبودی را به سرعت سپری کنند.
قدس بابیان اینکه تا امروز ظهر پنج شنبه سه نفر از مصدومان در بخش عادی و یک مجروح در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، تصریح کرد: تلاش شد تا خدمات لازم برای حادثه دیدگان ارائه و این افراد سریع‌تر روند درمان را طی کنند.
وی با بیان اینکه پنج نفر از بیمارستان مرخص شدند، افزود: سایر حادثه دیدگان تحت مراقب بوده و در صورت نیاز خدمات مناسب به آنها ارائه می‌شود.