کامیون حامل لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در ارومیه کشف شد

به گزارش سردبیر پرس، سردار رحیم جهانبخش در این زمینه اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید کلانتری حین کنترل خودروهای عبوری در محور «ارومیه – تبریز» به یک دستگاه کامیون به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آن را متوقف کردند. وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی در بازرسی از کامیون توقیف شده، ۱۱ هزار […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار رحیم جهانبخش در این زمینه اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید کلانتری حین کنترل خودروهای عبوری در محور «ارومیه – تبریز» به یک دستگاه کامیون به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی در بازرسی از کامیون توقیف شده، ۱۱ هزار و ۴۸۸ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین ۲۰۰ جفت کشف خارجی به صورت قاچاق به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد ریال کشف شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در این زمینه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر شد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
سردار جهانبخش خاطر نشان کرد: هموطنان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا، ارز، اسلحه و مواد مخدر موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.

منبع : مهر نیوز