کاندیداهای انتخابات سوابق خود را در سایت شورا بارگذاری کنند

به گزارش سردبیر پرس، امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: فرآیند بررسی کاندیداها جهت حضور در لیست شورای ائتلاف به زودی در کمیته انتخابات تهران و شهرستان‌ها شروع خواهد شد. وی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی دوازدهم دعوت کرد تا سوابق و مدارک تخصصی، اجرایی و پژوهشی خود را تا پایان […]

به گزارش سردبیر پرس، امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: فرآیند بررسی کاندیداها جهت حضور در لیست شورای ائتلاف به زودی در کمیته انتخابات تهران و شهرستان‌ها شروع خواهد شد.
وی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی دوازدهم دعوت کرد تا سوابق و مدارک تخصصی، اجرایی و پژوهشی خود را تا پایان آبان ماه برای بررسی در سایت شورای ائتلاف به نشانی www.shananews.com بارگذاری کنند.
سخنگوی شورای ائتلاف با پاسخ به سوالی مطرح از سوی نامزدهای انتخابات و اینکه آیا در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها هم فقط باید به سایت شورا مراجعه کنند یا مراحل دیگری هم باید طی شود، تصریح کرد: به داوطلبان شهرها توصیه می‌کنیم ابتدا در سایت به ثبت سوابق بپردازند تا دفاتر استانی با آنها مرتبط شوند، البته اگر امکان مراجعه به دفاتر استانی نیز میسر بود مانعی وجود ندارد.
رسولی تاکید کرد: فرآیند بررسی کاندیداها جهت حضور در لیست شورای ائتلاف به زودی در کمیته انتخابات تهران و شهرستان‌ها شروع خواهد شد.
منبع : مهر نیوز