کاهش دمای هوای شبانه در کرمانشاه

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس تحلیل و بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی هوای استان کرمانشاه تا روز دوشنبه غالباً صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. وی افزود: از روز سه شنبه تا پایان هفته موج ناپایداری از جو منطقه عبور کرده و در بعضی ساعات سبب افزایش […]

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس تحلیل و بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی هوای استان کرمانشاه تا روز دوشنبه غالباً صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.
وی افزود: از روز سه شنبه تا پایان هفته موج ناپایداری از جو منطقه عبور کرده و در بعضی ساعات سبب افزایش ابر، وزش باد و گرد و خاک محلی خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین دمای شبانه از روز سه شنبه تا پایان هفته آینده به طور نسبی افزایش خواهد یافت.
دولتشاهی خاطرنشان کرد: دمای هوای شهر کرمانشاه طی امروز در گرم‌ترین ساعت به ۲۷ درجه سانتی گراد و در سردترین ساعت شبانه روز به پنج درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.
وی با توجه به روند تدریجی کاهش دما در استان کرمانشاه، گفت: کنترل رطوبت و دما در گلخانه‌ها و اعمال تهویه مناسب با توجه به روند تدریجی کاهش دما در استان کرمانشاه توصیه شده و از این پس بهتر است سرکشی‌های شبانه در برنامه نگهداری این واحدها قرار گیرد.

منبع : مهر نیوز